Pokazy dużej iluzji

Pokazy dużej iluzji, z uwagi na wielkość rekwizytów i dużą scenę, uważane są za najbardziej spektakularne i efektowne.
Podczas pokazów dużej iluzji wykonujemy flagowe triki światowej iluzji. Znikanie i pojawianie się człowieka, przecinanie elektryczna piłą na pół pani z publiczności, przebijani mieczami asystentki w dużej skrzyni, przenikanie przez szkło i stal.
Do efektów dużej iluzji należy również lewitacja asystentki.

» Czytaj więcej

Comedy Illusion

Comedy Illusion jest kabaretową formą prowadzenia magicznego show i prezentowania magicznych trików. Co ciekawe comedy illusion nie wymaga niemalże wcale rekwizytów. Niektórzy iluzjoniści, głównie z USA podczas klasycznego pokazu iluzji prawie nie używają rekwizytów. Pokazy takie głównie opierają się na zręczności lub pokazywaniu iluzji w krzywym zwierciadle. W zasadzie show w wersji Comedy dzieli się na dwa podstawowe rodzaje.

» Czytaj więcej

Pokazy fakirskie

Wspaniałym dodatkiem do pokazów iluzji są pokazy fakirskie mojej asystentki - Arashi Kobiety Fakir.
Pokazy fakirskie również kojarzą się z magią i nadal dla wielu ludzi są niewiarygodne i niemożliwe do wykonania. Co ciekawe pokazy Arashi to nie triki iluzjonistyczne. Występ Arashi - Kobiety Fakir jest wpleciony w pokaz dużej iluzji i jest zintegrowaną częścią tego programu. Na życzenia klienta może zostać usunięty lub zamieniony na inną atrakcję.

» Czytaj więcej

Terapia iluzją

Od wielu lat zajmowałem się terapią, głównie uzależnień. Przygotowałem eksperymentalny program terapii iluzją dla osób psychicznie chorych. Po ogromnym sukcesie i niezwykle pozytywnym wpływie iluzji na osoby psychicznie chore postanowiłem zbadać kwestię oddziaływania iluzji, a konkretnie iluzjonistycznych trików na osoby psychicznie i nerwowo chore.

» Czytaj więcej

Witamy na naszej stronie internetowej.

Dziękujemy za odwiedziny i zachęcamy do zapoznania się z całym serwisem magik24.pl

Tutaj można nie tylko zamówić nasz występ, ale i poznać naszą magiczną historię w dziale "o nas" i dowiedzieć się czegoś o magii i iluzji. Można nawet z bliska "dotknąć magii" i przekonać się na sobie jak działają niektóre efekty.

Jesteśmy parą iluzjonistów z ogromnym doświadczeniem scenicznym.
Magik Markus prywatnie Krzysztof Markus Markiewicz związany jest ze sceną od ponad 30 lat, Wcześniej jako muzyk/kompozytor, a także dźwiękowiec i oświetleniowiec.
Arashi-Kobieta Fakir, prywatnie Aleksandra Markiewicz jest absolwentką szkoły aktorskiej znanej aktorki Doroty Pomykały. Od kilkunastu lat zajmuje się tańcem, jest prekursorką stylu tańca "New Belly Dance" czyli współczesnej formy tańca brzucha. Łącząc ten wyjątkowy orientalny taniec z pokazem fakirskim tworzy wyjątkową atmosferę i zabiera widzów w nieznane. Połyka 50cm ostrze miecza, połyka ogień, tańczy na rozbitym szkle i kładzie się na 320 ostrych gwoździach.
ARAMBA - Arashi jest także twórczynią Aramby, która podobnie jak Zumba jest połączeniem wszystkich elementów Fitness z choreografią taneczną. Aramba inspirowana jest tańcem brzucha, przeciwieństwie do Zumby, gdzie łączy się choreografię inspirowaną tańcami latynoskimi z fitness.
DJ Electra - Ola jest także zawodowym DJ'em, grającym na wielu eventach, głównie firmowych. Ola gra dla ludzi, nie dla siebie, więc repertuar ZAWSZE szyty jest na miarę. www.dj.imprezy24.pl

Dzięki ogromnej popularności i angażowaniu się w działalność charytatywną i występy podczas dobroczynnych wydarzeń duet Magik Markus i Arashi wystąpił prawie 6000 razy przez ostatnie 10 lat. Magik Markus w sumie wystąpił ok. 7500 razy.

Zapraszamy także na www.iluzjonista24.pl