Duża iluzja nazywana często iluzją sceniczną to dziedzina sztuki iluzji, w której wykonuje się tzw. duże efekty np. w skrzyniach, klatkach, sejfach, jak uwalnianie się ze stalowych klatek, skrzyń, lewitacje na gitarze, czy ok. 160cm nad sceną, a nawet przecinanie pani z publiczności elektryczną piłą.

Duża iluzja wykonywana jest głównie na scenie. Może być stylizowana na inne epoki, np. starożytne lub np. w formie futurystycznej i klasycznej. To w jaki sposób artyści wykonują swoje pokazy dużej iluzji i iluzji scenicznej uzależnione są jedynie od ich własnej inwencji, ale także od tematyki imprezy. Wszystko jest możliwe na specjalne zamówienie. Duża iluzja często była nazywana Iluzją Copperfieldowską za sprawą mistrza w tej dziedzinie Davida Copperfielda. Duża iluzja wykonana przy udziale odpowiednich efektów scenicznych i atmosferycznych należy do najbardziej efektownych form pokazów iluzjonistycznych. Spektakle dużej iluzji wykonuje się z odpowiednią oprawą muzyczną (na ogół tworzonej na zamówienie do triku), często z wykorzystaniem tańca lub akrobatyki.

W dużej iluzji wykonuje się najczęściej asystentki i asystentów, którzy aktywnie uczestniczą w pokazie dużej iluzji. Dzięki temu pokazy są atrakcyjniejsze i efektowniejsze.

A naszym magicznym show z wykorzystaniem dużych rekwizytów możliwy jest m.in. pokaz fakirski w wykonaniu asystentki Arashi - Kobiety Fakir. Połykanie ognia, połykanie 50cm ostrza miecza, leżenie na 320 ostrych gwoździach, taniec boso na rozbitym szkle i wiele innych.

W pokazie dużej iluzji wykonujemy (w zależności od imprezy i warunków scenicznych)
- metamorfozę Houdiniego (Magika wszech czasów)

- przenikanie asystentki przez stalowe perścienie

- przebijanie asystentki stalowymi kolcami

- lewitację asystentki na gitarze

- lewitację asystentki w dużej skrzyni (z dużą skrzynia)

- lewitację asystentki ok. 160cm nad podłogą

- przebijanie asystentki w skrzyni stalowymi mieczami/szablami

- hipnozę sceniczną z wykorzystaniem dużego rekwizytu

- metamorfozę w dużej klatce

i inne.

Zadzwoń i zapytaj o szczegółową ofertę tel. 603 995 335