UWAGA! KOMUNIKAT COVID-19

W czasie epidemii występujemy normalnie i bez względu na to czy ktoś wierzy w korona-wirusa czy nie zachowujemy podstawowe zasady bezpieczeństwa i higieny.
Nasz pokaz mimo, że z nieustanną interakcją z publicznością jest w 100% bezpieczny!!!

Ze sceną związani jesteśmy od wielu lat.
Jesteśmy laureatami wielu prestiżowych nagród.
IV Miejsce na międzynarodowym festiwalu iluzji w Zlinie w Czeskiej Republice w 2010 roku.
III Miejsce na międzynarodowym festiwalu iluzji w austriackim Graz.
I Miejsce w I.A.I Comedy Illusion na Mistrzostwach Świata I.A.I.  Magicians 2016 w Moskwie.

Magik Markus jest oficjalnie jedynym na świecie Biegłym Sądowym Ekspertem w Dziedzinie Sztuk Iluzji.

Jesteśmy także laureatami prestiżowej Nagrody Statuetki Luksusowej Marki Roku 2019 na X Jubileuszowej Gali Luksusowej Marki Roku w Janowie Podlaskim w 2019 roku.

O nas:
Nazywam się Krzysztof Markus Markiewicz, jestem artystą z powołania.
Już jako 16/17-latek komponowałem muzykę elektroniczną i filmową. Grywałem pierwsze koncerty. Później występowałem na scenach całego świata. Komponowałem muzykę do spektakli teatralnych, do filmów, ale także do spektakli iluzji.

Dzięki temu poznałem troszkę od kuchni tą wspaniałą dziedzinę sztuki, którą jest iluzja. Osiągnięcia na międzynarodowych festiwalach iluzji i ogromne doświadczenie doprowadziły do tego, że zostałem międzynarodowym Biegłym Sądowym Specjalistą z Zakresu Sztuki Iluzji. Opiniowałem wiele głośnych spraw, m.in. oszustw z wykorzystaniem manipulacji zręcznościowej.

Zanim sam zająłem się iluzją byłem nie tylko muzykiem, ale i organizatorem imprez, konferansjerem, satyrykiem a nawet komikiem.

Kiedy już zostałem iluzjonistą byłem po wielu występach z różnymi gwiazdami, miałem ogromne doświadczenie sceniczne i dzięki temu niezwykle szybko zacząłem osiągać ogromne sukcesy w iluzji, także zagranicą.

Występowałem charytatywnie nawet kilka razy dziennie dla różnego rodzaju instytucji, szkół specjalnych, domów i ośrodków pomocy społecznej, domów dziecka, dla różnych fundacji i stowarzyszeń.

Po kilku latach mojej magicznej przygody zmieniłem asystentkę na aktorkę po szkole aktorskiej Doroty Pomykały, Aleksandrę Sierant. Wspólnie z Olą stworzyliśmy nowe show,  które do dziś cieszy się ogromną popularnością na scenach całego świata.  Jako iluzjonista wystąpiłem już ponad  6 500 razy.  Z Olą wspólnie wystąpiliśmy ok. 5 000 razy.
Odróżniamy się tym, że każdy nasz nowy angaż/kontrakt to powstanie nowego show. Mimo, że to podobne show, to jednak używamy inaczej rekwizytów, tworzymy nowe triki, a do każdego zamówienia wykonuję nową muzykę do tekstu/opowiadania, które piszemy wcześnie w związku z konkretnym miejscem/miejscowością/historią regionalną. Dzięki temu nasz występ jest bardzie indywidualny i bardziej dopasowany do konkretnego odbiorcy.

W tej chwili jesteśmy w stanie przygotować nawet półtoragodzinny ekskluzywny pokaz iluzji podzielony na dwie lub trzy części.
W pierwszej części prezentujemy do wyboru klasyczny pokaz iluzji lub magiczny kabaret, czyli pokaz iluzji na wesoło z nieustanną interakcją z publicznością.
W drugiej (trzeciej) części prezentujemy triki tzw. dużej iluzji, czyli duże rekwizyty, skrzynie itp.
Wykonujemy m.in. słynną metamorfozę Houduni'ego, lewitację asystentki 160cm nad sceną, przecinanie kobiety z publiczności na pół, przebijanie rurami asystentki w duże skrzyni i przebijanie mieczami asystentki. Wykonujemy także triki związane z uwalnianiem się z kajdan i lin Houdini'ego i triki z wykorzystaniem hipnozy scenicznej.

 

Specjalizujemy się w Comedy Illusion, ale również ostatnio w trikach magika wszech czasów Harry'ego Houdiniego. Nasz nowy program "Houdini's Night" cieszy się coraz większym zainteresowaniem i coraz większą popularnością również zagranicami naszego kraju. (Uwaga! z uwagi na fakt, iż w pokazie dużej iluzji z góry określone są pewne zasady, niczego nie przerabiamy, nie przestawiamy, tylko wykonujemy pokaz wg z góry określonego scenariusza)

Coraz częściej jesteśmy zapraszani do popularnych programów TV. Każdego roku piszą o nas w popularnych czasopismach i na portalach internetowych.

Każdego roku wprowadzamy nowości do naszych programów artystycznych. W tym roku również rozwiniemy ofertę o kolejne triki i program.

Zachęcamy do współpracy wszystkich, którzy oczekują najwyższej jakości. W razie konieczności posiadamy własną technikę sceniczną - scenę, nagłośnienie i oświetlenie sceniczne, a także telebim, fotobudkę i wiele magicznych gadżetów do wykorzystania na magicznej imprezie.

W 2019 roku zdobyliśmy tytuł i statuetkę Luksusowa Marka Roku 2019! Nasz pokaz jest gwarancją najwyższej jakości!