Pokazy dużej iluzji

Pokazy dużej iluzji, z uwagi na wielkość rekwizytów i dużą scenę, uważane są za najbardziej spektakularne i efektowne.
Podczas pokazów dużej iluzji wykonujemy flagowe triki światowej iluzji. Znikanie i pojawianie się człowieka, przecinanie elektryczna piłą na pół pani z publiczności, przebijani mieczami asystentki w dużej skrzyni, przenikanie przez szkło i stal.
Do efektów dużej iluzji należy również lewitacja asystentki.

» Czytaj więcej

Comedy Illusion

Comedy Illusion jest kabaretową formą prowadzenia magicznego show i prezentowania magicznych trików. Co ciekawe comedy illusion nie wymaga niemalże wcale rekwizytów. Niektórzy iluzjoniści, głównie z USA podczas klasycznego pokazu iluzji prawie nie używają rekwizytów. Pokazy takie głównie opierają się na zręczności lub pokazywaniu iluzji w krzywym zwierciadle. W zasadzie show w wersji Comedy dzieli się na dwa podstawowe rodzaje.

» Czytaj więcej

Pokazy fakirskie

Wspaniałym dodatkiem do pokazów iluzji są pokazy fakirskie mojej asystentki - Arashi Kobiety Fakir.
Pokazy fakirskie również kojarzą się z magią i nadal dla wielu ludzi są niewiarygodne i niemożliwe do wykonania. Co ciekawe pokazy Arashi to nie triki iluzjonistyczne. Występ Arashi - Kobiety Fakir jest wpleciony w pokaz dużej iluzji i jest zintegrowaną częścią tego programu. Na życzenia klienta może zostać usunięty lub zamieniony na inną atrakcję.

» Czytaj więcej

Terapia iluzją

Od wielu lat zajmowałem się terapią, głównie uzależnień. Przygotowałem eksperymentalny program terapii iluzją dla osób psychicznie chorych. Po ogromnym sukcesie i niezwykle pozytywnym wpływie iluzji na osoby psychicznie chore postanowiłem zbadać kwestię oddziaływania iluzji, a konkretnie iluzjonistycznych trików na osoby psychicznie i nerwowo chore.

» Czytaj więcej

Mikro-iluzja to iluzja z bliska czyli iluzja bliskiego kontaktu. Polega głównie na wykonywaniu trików iluzjonistycznych przedmiotami codziennego użytku i niewielkich rekwizytów.

» Czytaj więcej